Regulamin

REGULAMIN

 

1. Strona internetowa, na której aktualnie się znajdujesz ma charakter wyłącznie informacyjny i orientacyjny ( nazwy towarów, zdjęcia, opisy i ceny )

Nie jest to oferta firmy w świetle prawa

2. W przyszłości zamierzamy uruchomić sklep internetowy z ofertą firmy Bitland, z możliwością zakupu i wysyłki na ternie całej Polski i UE.

3. Strona www.bitland.pl jest przeznaczona dla klientów chcących nabyć towary/usługi i odebrać je osobiście w siedzibie firmy.

4. Przed przyjazdem prosimy potwierdzić telefonicznie 56 66 00 777 lub @mailowo sklep(małpka)bitland(kropka)pl, dostępność asortymentu w magazynie w Toruniu.

5. Podane stany magazynowe dotyczą głównego magazynu w Warszawie.

6. W przypadku zainteresowania wybranym towarem jesteśmy w stanie dostarczyć go do siedziby firmy w Toruniu w ciągu 24 godzin ( w dni robocze ) - w takim przypadku prosimy o kontakt.

7. Dane rejestrowe firmy: Bitland Jarosław Makowiecki, ul. Jeśmanowicza 1, 87-100 Toruń, NIP: 8792284565, firma zarejestrowana w Toruniu przez Prezydenta Miasta Torunia.

8. Wszystkie ceny podane na stronach internetowych http://bitland.pl są cenami brutto (zawierają podatek VAT),

9. Walutą płatności jest polski złoty (PLN).

10. Cena podana przy towarze jest wiążąca dla Stron od chwili otrzymania przez Kupującego potwierdzenia przyjęcia do realizacji jego ostatecznego zamówienia.

11. W przypadku zakupu towarów/usług poza siedzibą firmy konsument ma prawo odstąpić od tak zawartej umowy w ciągu 14dni od otrzymania towaru.

12. Strona www.bitland.pl nie jest cennikiem sklepu stacjonarnego Bitland w Toruniu. Ceny w sklepie stacjonarnym zawsze różnią się od tych podanych na tej stronie, gdyż:

- tutaj są aktualizowane kilka, a nawet kilkanaście razy dziennie,

- w sklepie stacjonarnym towary zawsze pochodzą z różnych dostaw ( różne okresy ) a zatem mogą być zarówno niższe w stosunku do tej strony  ( jeżeli np. dolar zdrożeje ) jak i wyższe ( kiedy dolar stanieje lub producent obniży ceny ). Nie mamy możliwości ręcznego aktualizowania cen 1500 pozycji asortymentu kilka razy dziennie w sklepie stacjonarnym.

Prosimy o wyrozumiałość i zgłaszanie różnic w cenach przed dokonaniem zakupu, obowiązywać będzie niższa cena - z korzyścią dla Nabywcy.

Nie ma możliwości korekty cen po dokonaniu zakupu, gdyż jeszcze nie wynaleziono maszyny czasu. A tak na poważnie, korekta cen po zakupie nie jest możliwa gdyż między nabyciem towaru, a sprawdzeniem ceny na tej stronie upływa czas, w czasie którego ceny się zmieniają, wywołane wahaniami kursów dolara i euro, obniżkami lub podwyżki cen przez producentów – stąd tak ważne jest aby ewentualną różnicę zgłosić przed zakupem.  

 

W przypadku gdyby cena narażała na straty finansowe firmę Bitland np. w wyniku błędnych przeliczeń/aktulizacji cen przez program automatyczy zastrzegamy prawo do odmowy zrealizowania takiego zamówienia.

 

Informacje zawarte na stronie ( i podstronach ) www.bitland.pl nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych. W celu sprawdzenia dostępności oraz aktualnej ceny towarów i usług prosimy o skontaktowanie się pod numerami: 56 66 00 777, tel.kom. 698 226 449 lub osobiscie w siedzibie firmy Bitland ul. Leona Jeśmanowicza 1, 87-100 Toruń.

 

 
Infolinia:
tel. stacj. 56 66 00 777
tel. kom. 698 226 449
numery standardowe, opłata za rozmowę zgodnie ze stawka operatora
 
Pracownik sklepu internetowego:
Zapisz się na biuletyn informacyjny
Dopisz
 
Wypisz się
 

 

Sklep Partnerski AB SA © 2013  Wszelkie prawa zastrzeżone